Optyk

Okulary pełnią bardzo ważną funkcję korekcji wad wzroku, jest to wyrób medyczny robiony pod indywidualne parametry i potrzeby klienta na podstawie recepty wystawionej przez okulistę lub optometrystę, dlatego warto zlecić to profesjonalistom.

Okulary wykonujemy na miejscu wykorzystując najwyższej klasy automat szlifierski japońskiej firmy NIDEK, pozwalający pracującym na nim optykom stworzyć unikalne, spersonalizowane kształty w bardzo krótkim czasie.

Optyk Wrocław

W naszym salonie optycznym znajdziecie Państwo przede wszystkim ogromny asortyment opraw okularowych, od klasycznych czarnych, po wyszukane wzory i kolory, stworzone z drewna, stopów metali oraz wielu rodzajów tworzyw sztucznych, także do korekcji przeciwsłonecznej.

Szukamy ich z nieustającą pasją, żeby czuli się Państwo wyjątkowo w swoich wyjątkowych okularach, dlatego każda oprawa jest u nas traktowana indywidualnie, czyli dany model w ofercie pojawia się tylko raz.

Zadbaliśmy również o szeroki asortyment wyjątkowej galanterii optycznej: etui, łańcuszki, korale, taśmy do okularów, noski, stopery itd.

W ofercie posiadamy także soczewki kontaktowe i płyny dezynfekujące renomowanych producentów:

  • Cooper Vision
  • Alcon
  • Johnsons
  • Bauch+Lomb

oraz własną markę soczewek kontaktowych SuperLens w bardzo atrakcyjnych cenach.

Pamiętajcie Państwo, że soczewki kontaktowe powinny zostać dopasowane przez specjalistę!

Osobom słabowidzącym możemy zaoferować bogaty wybór pomocy optycznych od klasycznych lup przez wysoce zaawansowane konstrukcje powiększalników LCD, na specjalistycznych okularach lunetowych kończąc.

W ostatnim czasie wzbogaciliśmy naszą ofertę o wyjątkowy koncentrat owocowo-warzywny Eye Food, stworzony ze składników optymalnie dobranych dla poprawy funkcji oczu: https://www.eye-food.pl oraz o suplementy diety przebadane klinicznie, polskiego producenta Duo Life: https://myduolife.com/register/initial.html

Więcej propozycji na: www.facebook.com/terapiawidzeniakomandorska